IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Penny/Christopher - Chenny

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 221
Join date : 24/06/2019

Penny/Christopher - Chenny Empty
PisanieTemat: Penny/Christopher - Chenny   Penny/Christopher - Chenny Icon_minitimeSob Cze 29, 2019 1:38 am












SZIPNEJM








xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx



Imię, nazwisko







morda



zawód




xx lat






skąd jest






oddział mafii: xxx








xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx



IMIĘ, NAZWISKO







morda



zawód





xx lat






skąd jest






oddział mafii: xxx







Powrót do góry Go down
https://get-lucky.forumpolish.com
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 221
Join date : 24/06/2019

Penny/Christopher - Chenny Empty
PisanieTemat: Re: Penny/Christopher - Chenny   Penny/Christopher - Chenny Icon_minitimeSob Cze 29, 2019 1:38 am

- poznali się na sex telefonie! Penny i Laurel dorabiały w czasach studenckich, a Christopher po pijaku zadzwonił, bo podpuścili go kumple Very Happy mogła mu się spodobać z głosu (pijacka logika xD), więc dzwonił jeszcze sporo razy. Potem spotykają się w kamienicy po wprowadzeniu i takie wtf 'how do i know your voice?' Laughing
- drama, bo on pewnie będzie chciał, żeby ona rzuciła tą pracę, a ona z czegoś musi rachunki opłacić...

- what if... Penny was a completely different person? What if in her past she saw something she shouldn't, so they put her in witness protection programme? pije do tego, ze wlasnie mogla byc swiadkiem morderstwa, zlozyla zeznania przez co wsadzili jakiegos goscia za kraty, ale ja dali do tego programu ochrony swiadkow i umiescili wlasnie tu w kamienicy, bo powiedzmy ona mieszkala w Europie, wiec nikt nie sadzil ze w Stanach ktokolwiek ja rozpozna, c'nie xd albo i sama wypierdolila do stanow, zmieniajac se zycie. no ale daze do tego, ze w sumie minalby juz jakis czas od tamtego, wiec powiedzmy ze byla juz spokojniejsza o wszystko, tamten za kratami, w stanach nikt jej nie szuka, to moglaby wlasnie tam cos sie bardziej z Chrisem pokrecic i pozniej bam! ktos ja na ulicy rozpozna, ale ofc zwracajac sie do niej zupelnie inaczej. Penny by sie tam wyparla wszystkiego, ale potem Chris gdzies by goscia spotkal i wypytal i ze faktycznie to ona ale byla wtedy kims innym i on by myslal ze she was lying to him this whole time i drama. bo tamten gosc by nie wiedzial dlaczego ona ie wyniosla i klamala, bo tak naprawde nie moze sie zdradzac ze jest kims innym : / Chris by pewnie odreagowal z kims innym, bo jej nie uwierzy i wgl :/ potem moglaby tez by cpotencjalna drama, ale albo tamten jakos wyjdzie na wolnosc albo jakies jego bachory ja wytropia tu i moga ja chciec ukrzywdzic albo wlasnie np CHrisa bo ja z nim wysledza i tak do niej dotrzec xd no ogolnie duzo potencjalnej dramy xd jeszcze moznaby zrobic ze z poczatku to tak sie bardziej ze soba by draznili i wgl, cos bardziej kumpelsko z denerwowaniem siebie nawzajem, a potem by jakos zaskoczylo XD
o i moze jakos jak on by sie doiedzial ze ona faktycznie jest kims innym, by to skonfrontowal, a ona dalej by nie chciala powiedziec czmeu klamala, to by sie poklocili, ona by moze sie zastanawiala czy mu powiedziec, ze nie moze dla ich bezpieczenstwa, ale ze go kocha i zeby jej zaufal, a bam, on z jakas szmata przyjdzie, to ona sie wycofa :< moze uzna, ze mui sie wyniesc, skoro i tak bedzie w tej kamienicy spalona, a nie chce patrzec jak CHris sie obnosi z jakas szmata przed jej oczami, nawet tam napisze list, zeby jej nikt nie szukal ale bam, szmaciarze ja wtedy odnajda i gdzies uwiezia? i potem bylaby akcja to the rescue XD
- Penny miala iść na studia na Oxford czy coś innego np. w Anglii, prestiż i wgl a tu dupa, musi wypierdalać do USA i może żeby jej tak żal nie było to z tego witness protection jej zalatwili studia na Columbii czy coś żeby byl podobny prestiż uniwerka i dlatego wylądowala w NY
Powrót do góry Go down
https://get-lucky.forumpolish.com
 
Penny/Christopher - Chenny
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Penny/Christopher - Chenny
» Chenny

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Get lucky :: Kminienie by Sylwia&Nat :: Kosz w pełni majestatu :: Szipy2-
Skocz do: