IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Harmony/Riley - Hiley/Rimony

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 221
Join date : 24/06/2019

Harmony/Riley - Hiley/Rimony Empty
PisanieTemat: Harmony/Riley - Hiley/Rimony   Harmony/Riley - Hiley/Rimony Icon_minitimeSob Cze 29, 2019 1:38 am












SZIPNEJM








xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx



Imię, nazwisko







morda



zawód




xx lat






skąd jest






oddział mafii: xxx








xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx



IMIĘ, NAZWISKO







morda



zawód





xx lat






skąd jest






oddział mafii: xxx







Powrót do góry Go down
https://get-lucky.forumpolish.com
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 221
Join date : 24/06/2019

Harmony/Riley - Hiley/Rimony Empty
PisanieTemat: Re: Harmony/Riley - Hiley/Rimony   Harmony/Riley - Hiley/Rimony Icon_minitimeSob Cze 29, 2019 1:38 am

- co do rimony to hm tak sobie myslalam ze moze byc studentka ... prawa no w kazdym razie chodzi o to, ze jest ladna itd, wiec pewnie wiecznie sie do niej przywalaja jakies zlamasy, a ona ma ich w dupie bo sa dla niej zbyt glupi i wgl jak to sama twierdzi ma "wazniejsze sprawy niz uzeranie sie z facetem"
- i moze hmm rozjebie jej sie laptop? nie wiem, moze Riley tak sobie na wlasna reke je naprawia ot whatever i któraś z jej współlokatorek go jej poleci
- i ona taka pewnie po zbyt duzej ilosci kaw, poleci do niego z taka desperacja "NAPRAAAW", a że naprawianie będzie jej zdaniem zbyt długo trwało, to tam przyśnie na kanapie, a Riley ją potem przeniesie do swojej sypialni na łóżko, żeby jej było wygodnie, a sam się prześpi na kanapie xd
- pewnie harms stwierdzi ze skor zna sie na kompach i nie jest palantem ktory ja rozebral jak tylko zasnela to moze nie jest taki zly jak reszte debsow
- tak będzie, że tu się przypadkiem spotkają, tam trochę mniej przypadkiem, niby do przodu, ale nic konkretnie xd
- nie wiem, może Harmony pomyśli że Riley is doing Laurel or Penny or sth i pomyśli że jednak jest taki sam jak inni
Powrót do góry Go down
https://get-lucky.forumpolish.com
 
Harmony/Riley - Hiley/Rimony
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Get lucky :: Kminienie by Sylwia&Nat :: Kosz w pełni majestatu :: Szipy2-
Skocz do: