IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Saskia /Galen - Galia

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 221
Join date : 24/06/2019

Saskia /Galen   - Galia Empty
PisanieTemat: Saskia /Galen - Galia   Saskia /Galen   - Galia Icon_minitimePią Cze 28, 2019 8:02 am

- wgl widzę Saskię as a daughter of Dutch/Belgian ambassador, stąd her name xD może ma nadopiekuńczego tatusia i to jej pierwszy powiew wolności w nowym mieszkaniu i wgl ;d więc she probably wants to break free and take a ride on someone's disco stick, więc się przejedzie na Galenowym disco sticku zapewne
- dobra, to to by było na potem, a na początek ja wiem, może Saskia liczyła na wyłączność na jazdy na disco sticku a tu się okazuje że jest sznurek panienek, plus pewnie z początku nie ogarnęła że jest ich dwóch więc wszystkie panienki bliźniaków trafiały na konto jednego
- bo potem to myślałam żeby machnąć coś w stylu że jest jakieś zagrożenie i nadopiekuńczy tatuś przyśle jej ochroniarza do mieszkania żeby tam pomieszkał trochę i ofc nikt by nie wiedział że to ochroniarz, więc Saskia i Alice by udawaly że mają tymczasowego hot współlokatora i Galen i Jonathan byliby pissed
- S jest zła o sznurek panienek Galena bo pewnie liczyła na coś więcej, więc teraz she's mostly ignoring him a on do niej rzuca flirty komy jak się mijają na schodach czy coś tak se myślę że jak Jonathan zacznie te akcje z zakręcaniem im wody itd to dziewczęta też będą chcialy mu życie uprzykrzyć, zwłaszcza że chyba kminiłyśmy że oni przez ścianę mieszkają a skoro one nie moga mu nic zakręcić, to mogą go wkurwiać hałasem Ala mogłaby poprosić bliźniaków żeby jej pomogli jakąś głośną imprezkę nakręcić wyobraź sobie jak thrilled będzie Saskia jak zastanie Galena w swoim pokoju jak on grzebie w jej szufladzie z majtkami Laughing
Powrót do góry Go down
https://get-lucky.forumpolish.com
 
Saskia /Galen - Galia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Saskia/Galen - Galia
» Galia

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Get lucky :: Kminienie by Sylwia&Nat :: Kosz w pełni majestatu :: Szipy-
Skocz do: